دانلود رمان ثریا

به نام خدا، باسلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم سایت رمان به حبیب دانلود  بزرگترین سایت دانلود رمان خوش آمدید. افتخار داریم بار دیگر با معرفی رمان جدید در خدمت شما بزرگواران باشیم. رمان جدیدی که روبروی آن هستید رمان ثریا با ژانر عاشقانه و اجتماعی است.

که در ادامه به معرفی بخشی از آن می پردازیم که توسط  fatimajafari کاربر انجمن نگاه دانلود  به نگارش درآمده است.

بخشی از رمان:

زنی که سنش از همه بیشتر بود با تحقیر نگاهی به سرتاپایم انداخت و به‌سمت خروجی به راه افتاد.

بقیه هم نگاهی ردوبدل کردند و پشت‌سرش راه افتادند.

شمشیر از رو بسته‌شان زیادی معلوم بود.

خشک شده سرِ جایم ایستادم و به سرامیک‌های سفیدرنگ زیر پایم زل زدم.

به چه حقی با من این‌گونه رفتار کرده بودند؟

پیش خودشان فکر می‌کردند که من همان دخترِ ساده احمق هستم؟

خلاصه رمان ثریا

همان‌ که قبل از قهر و رفتنشان شسته و بر روی رخت‌آویز پهن کرده بودند؟

نمی‌دانستند زندگی در این پنج سال از من زنی مغرور و خودخواه ساخته بود که زیرِ بار هیچ‌کس نمی‌رفت؟

زنی که بعد از شسته شدن حسابی خشک و اتو کشیده شده بود!

از سالن فرودگاه خارج شدم و با چشم دنبالشان گشتم.

آن‌ها جایی را نداشتند که بروند. بعد از آشوب پنج سال پیش و رفتنشان، به خواست من عمارت عوض شده بود

و آن‌ها آدرس عمارت جدید را هم نداشتند.

بالاخره دیدمشان که سوار بر دو تاکسی زردرنگ مخصوص فرودگاه منتظر بودند

تا من حرکت کنم و پشت‌ سرم راه بیفتند. پشت به آن‌ها به‌سمت ماشینم حرکت کردم.

در صندلی نرمش فرو رفتم. بخاری را روشن کردم و شیشه را به اندازه یک بند انگشت پایین کشیدم

تا هوای درون ماشین تعویض و شیشه‌های یخ‌بسته ماشین را بخار نگیرد.

دانلود رمان:

دانلود رمان ثریا

منبع:

نگاه دانلود

حبیب دانلود رمان ,دانلود ,ثریا ,راه ,زنی ,آن‌ها ,رمان ثریا ,دانلود رمان ,بعد از ,کرده بودند؟ ,زنی کهمنبع

فواید خواندن رمان

دانلود رمان او دوستم نداشت pdf از پری با لینک مستقیم

دانلود رمان رستاخیز از لئو تولستوی

دانلود رمان ستون فقرات شیطان

رمان چیست؟

رمان طاعون

معرفی رمان طلوع عشق از دانیل استیل

مشخصات

آخرین جستجو ها

چاپ کارت ویزیت خرید الپتیکال با قیمت مناسب دو سوته خرید کن تحویل بگیر ipaydaywarna dd سرزمینم بهترین آموزش مراقبت از پوست آشپزی با مهناز خرید و فروش انواع باسکول بی نظیر آموزش آشپزی به صورت مرحله به مرحله