خلاصه:
دانلود رمان اژدهای سپید _ رمان درباره پسری به اسم آدرین هست که مثل افراد دیگه زندگی عادیش رو می گذرونه؛ ولی سرنوشت، اون رو به بازی می گیره و سر از یه دنیای عجیب در می‌آره. سرزمین تراگوس! سرزمینی که برای ماها غیر قابل تصوره و از گستره‌ی دید ما فراتر هست. این سرزمین یه گم شده داره، گم شده‌ای که خیلی‌ها فکر می کردند مرده. گم شده ای از جنس انسان، از جنس شجاعت، از جنس عدالت؛ گم شده ای که همه ازش هراسان هستن و افسانه ای قدیمی بوده که الان بازگشته تا کارش رو شروع کنه. گم شده ای از جنس اژدها، اژدهای سپید…

مقدمه:
عدالت، عدالتی از جنس نور، از طعم شیرینی عسل، از بوی گل و به نرمی حریر.
عدالت!
آری، عدالت فراگیر خواهد شد. عدالت باز هم دست نوازش بر سر بی‌نوایان خواهد کشید، عدالتی که مرهم زخم مظلومین و زهری برای ظالمین است؛ نور عدالت بر سرزمین‌ها خواهد تابید.
عدالت، درست زمانی نور افشانی خواهد کرد که اسطوره‌ای آن را نورانی و نورانی‌تر کند و آن اسطوره کسی نیست جز…

قسمتی از کتاب :

سربازها رو بی‌هوش کردم و در سیاه چال رو باز کردم. زمانم کمه و هر لحظه امکان داره سربازها سر برسن.
از پله‌های سنگی پایین اومدم و بعد از این که چند محوطه رو رد کردم، بالاخره به شخص مورد نظرم رسیدم؛ وِردی خوندم و قفل در رو که طلسم شده بود رو باز کردم. یه محوطه سیاه و خوفناک بود، بوی بد سیاه چال باعث شد که چهرم رو تو هم بکشم.

منبع:  یک رمان

لینک دانلود: 

دانلود رمان

حبیب دانلود رو ,  ,جنس ,گم ,دانلود ,رمان ,از جنس ,گم شده ,شده ای ,دانلود رمان ,باز کردممنبع

فواید خواندن رمان

دانلود رمان او دوستم نداشت pdf از پری با لینک مستقیم

دانلود رمان رستاخیز از لئو تولستوی

دانلود رمان ستون فقرات شیطان

رمان چیست؟

رمان طاعون

معرفی رمان طلوع عشق از دانیل استیل

مشخصات

آخرین جستجو ها

لوازم یدکی بیل مکانیکی ۲۲۰ ارزان مرکز خدمات تابلوسازی لوازم یدکی لودر هیوندا دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم تخفیف لاستیک ران فلت ارزان مقالات حقوقی سختی گیر رزینی Software Instruction مجله‌ی گردشگری